VPN

Virtuální Privátní Síť zkráceně VPN (anglický název) je síť vytvořená softwarovými nebo hardwarovými prostředky na serverové i klientské části, které napříč internetem vytvoří bezpečná tunelová spojení nahrazující kabely či bezdrátové spoje technických prostředků.

Takto vytvořená virtualní síť se uživateli jeví jako místní síť Ethernet sestavená technickými prostředky. Prostřednictvím této sítě jsme schopni plnohodnotně, bezpečně a hlavně s minimálními náklady propojit Vaše pobočky nově i v dotovené verzi služeb. Naše služby VPN jsou pro klienta velice snadné na ovládání. Technické problémy klient neřeší. O technické pozadí a chod služeb se starají naši profesionálové což Vám umožní věnovat se Vašemu obchodu naplno.

Zabezpečení sítě VPN
Služba VPN vytváří bezpečné a šifrované propojení Vašich poboček napříč síti internet.

Pro koho jsou služby určeny?
Služba VPN je vhodná pro společnosti řešící otázku vzájemné komunikace mezi svými pobočkami nebo s obchodními partnery a to jak na území České republiky, tak v zahraničí.

Co je to VPN port?
VPN port je každá připojená síť nebo stanice.Podle toho je pak rozlišujeme.
Point – samostatná stanice.
Net – připojená síť, tradičně je port instalován na Váš router přístup do VPN má ve výchozím nastavení každý počítač sítě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.